Masz pytania?

  • bok.przyjemnysen@gmail.com bok.przyjemnysen@gmail.com
  • Dorad. Krzysztof: 535 948 148 Dorad. Krzysztof: 535 948 148
  •  535 948 048 535 948 048
Koszyk
Kliknij Kup Teraz
Kategorie

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO ORTOPEDYCZNE MATERACE PL

Warunki zakupu

Ogólne warunki zakupów w sklepie internetowym
www.ortopedyczne-materace.pl  reguluje poniższy dokument, zwany w dalszej części "Regulaminem".

1. Prowadzimy sprzedaż produktów fabrycznie nowych, wolnych od wad fizycznych i prawnych.

2. Wszystkie produkty objęte są gwarancją producentów. Okres gwarancji wynosi od 2 do 15 lat w zależności od rodzaju towaru i producenta. Długość gwarancji podana jest w opisie każdego towaru.

3. Większość towarów dostarczamy firmami kurierskimi na terenie całego kraju. Ewentualne koszty przesyłki podane są w opisie towarów.

4. Termin wysyłki podany podczas zamawiania towaru biegnie od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie lub od następnego dnia roboczego w przypadku płatności przy odbiorze (pobrania) i oznacza, że w zadeklarowanym terminie zakupiony towar zostanie wysłany do Klienta. Termin wysyłki podany jest w dniach roboczych.

5. Towar wysyłamy firmą kurierską, Pocztą Polską. Termin dostarczenia przesyłki przez kuriera wynosi od 1 do 2 dni roboczych. Przesyłki dostarczane są od poniedziałku do piątku. Godziny doręczeń ustalane są przez firmę kurierską. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do mieszkania.

6. Do każdego zakupu wystawiana jest faktura VAT, która wysyłana jest w ciągu 7 dni w postaci pliku pdf jako załącznik do wiadomości e-mail. Jeżeli przesyłka została wysłana za pobraniem, faktura VAT zostanie wysłana w ciągu około 14 dni (po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie).

7. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych widocznych przed rozpakowaniem przesyłki należy zgłaszać kurierowi w momencie jej odbioru (zgodnie z regulaminem). Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji jest przesłanie protokołu szkody sporządzonego przez kuriera. Sprawdzenie stanu przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta wobec firmy kurierskiej z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie.

8. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych, gwarantujemy ich naprawę lub wymianę na towar wolny od wad.

9. W ciągu 10 dni od daty odbioru towaru, mają Państwo prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny. Towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że znajduje się w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu i nie nosi śladów użytkowania. Zwracany towar wysyłacie Państwo do nas na własny koszt. Wraz ze zwracanym towarem, należy zwrócić oryginał faktury lub paragonu. O zamiarze zwrotu towaru prosimy poinformować nas telefoniczne lub na adres mailowy
biuro@ortopedyczne-materace.pl pieniędzy nastąpi przelewem, dlatego prosimy o podanie pełnej nazwy, adresu i numeru rachunku bankowego.

9. Formą zapłaty za towar jest:


- przedpłata na konto:

KEK Sp. z o.o.
47-400 Racibórz
ul. Żorska 25/10

ING O/Racibórz
31 1050 1344 1000 0090 7950 9650

    - płatność przy odbiorze (pobranie),
    - szybkie przelewy internetowe (obsługiwane przez PayU S.A.),- w realizacji
    - kredyt ratalny ŻAGIEL

W tytule przelewu należy podać: numer zamówienia, nazwę towaru oraz imię i nazwisko zamawiającego.

Dziękujemy za współpracę

Obsługujemy płatności PayU