Masz pytania?

  • bok.przyjemnysen@gmail.com bok.przyjemnysen@gmail.com
  • Dorad. Krzysztof: 535 948 148 Dorad. Krzysztof: 535 948 148
  •  535 948 048 535 948 048
Koszyk
Kliknij Kup Teraz
Kategorie

POLITYKA PRYWATNOŚCI W SKLEPIE ORTOPEDYCZNE MATERACE PL

 

Korzystając ze sklepu www.ortopedyczne-materace.pl akceptujecie Państwo zasady polityki prywatności obowiązujące w naszej firmie. Sklep nasz zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w polityce prywatności. Klientów sklepu www.ortopedyczne-materace.pl oraz subskrybentów naszego newslettera obowiązuje aktualna polityka prywatności   prezentowana na tej stronie.

Podstawowa i absolutnie niezmienna zasada naszej polityki prywatności:
www.ortopedyczne-materace.pl  nie sprzedaje i nie udostępnia danych osobowych swoich klientów osobom trzecim. 

Dane osobowe

W trakcie korzystania z naszego sklepu możecie zostać Państwo poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych. Wymagane będą tylko te dane, które niezbędne są w procesie realizacji zamówienia, a w przypadku subskrypcji newslettera będzie to tylko adres e-mail.

Wprowadzanie i edytowanie danych osobowych odbywa się w z zachowaniem najwyższego stopnia bezpieczeństwa i odbywa się w strefie chronionej protokołem.

Każdy klient ma prawo do zmiany swoich danych osobowych lub ich usunięcia z naszej bazy.
 

Informacje mailowe

Sklep internetowy www.ortopedyczne-materace.pl zastrzega sobie prawo do rozsyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, które zarejestrowały się w naszym newsletterze oraz sklepie internetowym (nie dotyczy to osób, które dokonały zakupów bez rejestracji konta) i wyraziły chęć otrzymywania informacji handlowych . Mailing może dotyczyć spraw związanych z naszą ofertą i działalnością.

Zapewniamy, że będziemy dokładać wszelkich starań, aby mailing nie był uciążliwy dla naszych klientów.  

Obsługujemy płatności PayU